Szyna karniszowa pojedyncza ZS-150

Szyna karniszowa ZS-150 marki Creativa to uniwersalny produkt, który sprawdzi się we wnętrzach o różnorodnej stylistyce - zarówno industrialnej, jak i nowoczesnej czy klasycznej. Jest idealna do firan oraz zasłon, a także poradzi sobie w przypadku średnio-ciężkich tkanin. Ta szyna montowana na suficie teraz jest dostępna w przystępnej cenie!

Szyna karniszowa ZS 150
obrazek prezentujacy

Szyna karniszowa pojedyncza Creativa ZS-150

Szyna karniszowa pojedyncza Creativa ZS-150 została wykonana z wytrzymałego aluminium w białym kolorze. Jest montowana na standardowe wkręty. Posiada lakierowane wykończenie, dzięki czemu prezentuje się niezwykle elegancko. Ponadto pomalowanie lakierem stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Dajemy możliwość wybrania innego koloru.

ZS-150 - szyna pojedyncza - specyfikacja

Szyna pojedyncza została wykonana z trwałego tworzywa, czyli aluminium. Jej długość wynosi 1500 mm. W przypadku dłuższych wnęk okiennych nie ma problemu, aby łączyć kolejne elementy obok siebie. Grubość listwy to 20 mm, a wysokość - 15 mm. Suwaki są odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego.

Szyna karniszowa pojedyncza

Szyna karniszowa jest uniwersalnym produktem, który pozwoli zawiesić firany lub zasłony w dowolnym miejscu. Ze względu na stabilną konstrukcję montaż nie wymaga wielu punktów przytwierdzania do sufitu, a cała praca przebiega stosunkowo krótko. Model ten jest odporny na wilgoć, dlatego można go z powodzeniem stosować w łazience lub w kuchni.

Zamontowałem szyny ZS 150 marki Creativa w moim salonie i jestem bardzo zadowolony, ponieważ pozwalają uzyskać efekt, jakby zasłony spływały z sufitu. Poza tym montaż był zaskakująco prosty, dlatego serdecznie polecam! Produkt nie jest też drogi ;)

Karol

Po remoncie chciałam stworzyć bardziej nowoczesne wnętrze w mieszkaniu i zamiast tradycyjnych karniszy wybrałam szyny ZS 150 i jestem zadowolona. Przy wnęce w suficie podwieszanym sprawdzają się wręcz doskonale dlatego przy zmianie mieszkania też się na nie zdecyduję

Dominika