Szyna karniszowa podwójna ZS2-250 - oferta

Szyna karniszowa ZS2-250 to w pełni funkcjonalny model przeznaczony do zawieszania średnio ciężkich zasłon, stanowiących idealne uzupełnienie każdego wnętrza. Modna szyna w połączeniu z odpowiednio dopasowaną zasłoną bądź firaną stanowi doskonałą propozycję do każdego pomieszczenia, bez względu na jego przeznaczenie ani styl, w jakim zostało urządzone.

Szyna karniszowa ZS2 250
obrazek prezentujacy

Szyna karniszowa podwójna ZS2-250 w sklepie efekciarnia.pl

Doskonale dopasowana szyna karniszowa podwójna stanowi nie tylko solidne wzmocnienie dla powieszonej zasłony, ale także doskonale wzbogaca całe wnętrze o dodatkowy element dekoracyjny. Zastanawiasz się, gdzie kupić odpowiednią szynę karniszową podwójną ZS2-250? Ten model dostępny jest w sklepie internetowym efekciarnia.pl.

ZS2-250 - dane techniczne

Szyna karniszowa powinna być wykonana przede wszystkim z zachowaniem wyjątkowej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Właśnie tak można określić model ZS2-250. Został wykonany z wytrzymałego aluminium. To sprawia, że szyna karniszowa cechuje się wilgocioodpornością, dlatego może zostać zamontowana w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności.

Szyna ZS2-250 - cena

Szyna karniszowa ZS-250 przedstawia się wysoce atrakcyjnie nie tylko pod względem specyfikacji technicznej, ale także ceny. Jej zakup nie wiąże się z dużym kosztem, a efekt uzyskany po jej zamontowaniu z pewnością jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających właścicieli mieszkalnych przestrzeni.

Doskonale sprofilowana listwa, naprawdę wszystko w niej wygląda tak jak być powinno. Mnie zależało na tym żeby oprócz utrzymywania zasłony po prostu prezentowała się dobrze, nie szpecąc wszystkiego. taki efekt osiągnęłam więc jestem jak najbardziej zadowolona

Justyna

bardzo porządna szyna, można polecić. wykonana bardzo dobrze wytrzymały materiał który widać że utrzyma to co trzeba i nie rąbnie po pierwszym założeniu. założyłem sam i nie było z tym żadnego problemu. żona zadowolona czego chciec wiecej, polecam

Marek

best replica watch websitewhy not try this outbest fake watch site