Szyna karniszowa pojedyncza ZS-250 - CREATIVA - sklep EFEKCIARNIA

Chcąc powiesić w oknie firany lub zasłony, warto skorzystać z szyny karniszowej. Dostępny w sklepie efekciarnia model ZS-250 marki Creativa to propozycja nie tylko uniwersalna, ale przede wszystkim wytrzymała, dlatego będzie spełniać swoje zadanie przez długi czas, zapewniając wysoki komfort użytkowania. Szyna jest stosunkowo długa, dlatego może umożliwia zasłonięcie większych wnęk okiennych.

Szyna karniszowa ZS-250
obrazek prezentujacy

Szyna karniszowa pojedyncza Creativa ZS-250

Szyna karniszowa pojedyncza Creativa ZS-250 to model o długości 2,5 m, cechujący się wyjątkową prostotą pod względem montażu. Ten stan rzeczy potwierdzają liczni fachowcy i osoby, które samodzielnie instalowały produkt w swoich domach. Biały kolor lakieru proszkowego również wpływa na wspomnianą wcześniej uniwersalność, ale także na wytrzymałość.

ZS-250 Szyna pojedyncza Creativa - specyfikacja produktu

Creativa ZS-250 to pojedyncza szyna karniszowa, która sprawdzi się w przypadku średnio ciężkich tkanin - maksymalne obciążenie wynosi 10 kg/m. Wymiary omawianego produktu wynoszą 2500 mm x 20 mm x 14 mm. Na uwagę zasługuje aluminiowa konstrukcja oraz wytrzymałe wciskane suwaki, odporne na promienie UV.

Szyna pojedyncza (ZS250) - cena

Szyna karniszowa pojedyncza ZS-250 stanowi uniwersalny produkt, który sprawdzi się we wnętrzach industrialnych, nowoczesnych czy skandynawskich. Mimo to koszt produktu jest zaskakująco niski. Co więcej, sklep efekciarnia.pl gwarantuje niską cenę - firma może przebić ofertę konkurencji, jeśli kupujący znajdzie tę szynę w atrakcyjniejszą kwocie.

Creativa ZS-250 - opinie

Omawiana szyna karniszowa pojedyncza ZS-250 ma wiele zalet - jest wytrzymała, ma spory udźwig, jest też odporna na wilgoć i zastosowano w jej przypadku opatentowany smar. Potwierdzeniem tych słów są pozytywne opinie wielu użytkowników, którzy zainstalowali produkt w swoim mieszkaniu czy biurze.