O firmie nulight


Marka nulight została założona w roku 2014 przez dwóch przyjaciół - włoskiego designera i polskiego inżyniera -włoska część zespołu dba o dobry design, natomiast polska dba o doskonałe parametry techniczne oferowanych towarów.
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno lampy czołowych producentów oświetlenia, jak i nasze autorskie, wytwarzane rzemieślniczo produkty - w obu przypadkach możemy Wam zaproponować lampy wiszące, lampy stojące, lampy biurkowe i podłogowe oraz kinkiety.

Oferujemy też szerokie wsparcie dla tych, którzy kochają oświetleniowe projekty - mamy oryginalne włoskie oprawki i podsufitki porcelanowe, metalowe oprawki do żarówek E27, rozety metalowe, kolorowe kable w oplocie, mocowania do kabli w oplocie, odciążniki do kabli oraz inne akcesoria oświetleniowe i części do lamp. Nasi fachowcy chętnie udzielą porad podczas prac nad projektem.

W sklepie nulight.pl posiadamy również największy w Polsce wybór żarówek dekoracyjnych - mamy niemal każdą żarówkę węglową Edison oraz Edison LED Filament, oczywiście zarówno z gwintem E14 jak i E27.

Kładziemy nacisk na jakość oraz pełne zadowolenie klienta oraz dynamicznie reagujemy na potrzeby rynku - jesteśmy w stanie sprowadzić rzeczy spoza naszej regularnej oferty do każdego wnętrza. Nasi eksperci chętnie pomogą dobrać oświetlenie do każdego domu, hotelu, lokalu gastronomicznego czy placówki handlowej.


Nasi partnerzy:

Zaufali nam:

nasi_partnerzy_1.jpg ZAUFALI NAM_1.jpg


W celu dostarczania spersonalizowanych usług strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej w naszej Polityce Prywatności.
Darmowa dostawa od 350 zł
Wysyłka kurierska od 15 zł
Bezproblemowe zwroty do 14 dni