Świętujemy 2 urodziny!

To już dwa lata odkąd jesteśmy z Wami i dla Was.

Przez ten czas byliście świadkami nowych odsłon naszej witryny internetowej, powiększenia oferty o setki nowych produktów zgodnie z Waszymi potrzebami, rozbudowania platform i rynków sprzedaży. W najbliższym czasie będziecie świadkami kolejnych zmian. 

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom, Kontrahentom i Przyjaciołom, serdecznie dziękujemy za możliwości rozwoju, które Wam zawdzięczamy. Nie poprzestaniemy na tym, nadal będziemy dążyć do realizacji kolejnych, coraz wyżej postawionych celów.

Okres tych dwóch lat był dla nas nauką i nieocenionym doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań ponieważ satysfakcja z zakupów oraz Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem.

Pragniemy uczcić tę okazję oferując Wam specjalne, urodzinowe ceny na kolorowe kable w oplocie i wszystkie lampy Nulight dostępne w naszej ofercie. Rabat -20 % obowiązuje do końca marca.

Dziękujemy!

Zespół Nulight  

W celu dostarczania spersonalizowanych usług strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej w naszej Polityce Prywatności.
Darmowa dostawa od 350 zł
Wysyłka kurierska od 15 zł
Bezproblemowe zwroty do 14 dni