Stoliki z plastrów drzew

Stoliki ręcznie robione z plastrów impregnowanego drewna, to dopełnienie wnętrza z duszą. Wraz z firmą WoodenMind oferujemy 20% rabatu na stoliki kawowe w sklepie nulight do końca 2017 roku.

"Każdy stolik tworzony jest indywidualnie, zawsze różni się małymi detalami od poprzednich, co sprawia, że finalny efekt jest jedyny w swoim rodzaju. (...) Każde drzewo jest inne, dlatego nie jest możliwe zrobienie stolika z dwóch takich samych plastrów. Z tego powodu moje stoliki są niepowtarzalne i unikatowe. " - tak o swoich stolikach mówi Kinga Demska, projektantka i założycielka marki WoodenMind.

Stoliki WoodenMind wykonywane są ręcznie, w okolicach Dąbrowy Górniczej i Pustyni Błędowskiej, z suszonych i impregnowanych plastrów drzew. Ich podstawę stanowią nóżki wykonywane z najwyższej jakości polskiej stali, pokrytej farbą ochronną.

W sklepie nulight.pl oferujemy 4 modele stolików kawowych WoodenMind, w kilku wariantach do konfiguracji:

Stoliki kawowe Wooden Mind idealne pod nocne lampki

Stoliki kawowe WoodenMind

Zobacz unikalne stoliki WoodenMind w sklepie nulight i skorzystaj z 20% rabatu tylko do końca 2017 roku!

STOLIKI KAWOWE

W celu dostarczania spersonalizowanych usług strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej w naszej Polityce Prywatności.
Darmowa dostawa od 350 zł
Wysyłka kurierska od 15 zł
Bezproblemowe zwroty do 14 dni