Wesołych Świąt! Pomyślności w Nowym Roku!

Naszym Klientom, Partnerom i Przyjaciołom dziękujemy serdecznie za współpracę i dobry rok. 
Życzymy Państwu spokojnych, Wesołych Świąt oraz dużo pomyślności w Nowym Roku 2018.

Pragniemy podziękować wszystkim za zaufanie i duże zainteresowanie architekturą oświetlenia i produktami firmy nulight, jakie okazali nam Państwo w mijającym 2017 roku. Życzymy dobrej atmosfery (dzięki naszemu oświetleniu :)), udanych inwestycji, sukcesów i pomyślności w Nowym Roku. 

W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć Wesołych Świąt, pełnych ciepła i radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący rok. W Nowym Roku wiele zadowolenia i satysfakcji z realizacji podjętych wyzwań.

Zespół nulight

.

PS.

Na zakończenie 2017 roku mamy dla Was prezenty -  rabaty na girlandy ogrodowe i unikalne stoliki kawowe, które dopełnią magii Świąt i powitania Nowego Roku.

Girlandy ogrodowe dostępne w sklepie nulight w wielu wariantach konfiguracji i 3 kolorach: białe, czarne i zielone. Zobacz ofertę girland ogrodowych nulight, skonfiguruj własną i odbierz 10% rabatu tylko do końca 2017 roku!

GIRLANDY OGRODOWE

.

Stoliki kawowe WoodenMind ręcznie robione z plastrów drewna, to dopełnienie wnętrza z duszą. Zobacz unikalne stoliki WoodenMind w sklepie nulight i skorzystaj z 20% rabatu tylko do końca 2017 roku!

STOLIKI KAWOWE

W celu dostarczania spersonalizowanych usług strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej w naszej Polityce Prywatności.
Darmowa dostawa od 350 zł
Wysyłka kurierska od 15 zł
Bezproblemowe zwroty do 14 dni