Prezenty od Św. Mikołaja

To jest ten czas, na koniec każdego roku, kiedy obdarowujemy się nawzajem. Czas wyjątkowy i magiczny. My także dajemy prezenty naszym Klientom. Odbierz 15% rabatu od Św. Mikołaja na wszystkie produkty w naszym sklepie.
Św. Mikołaj z Miry, żyjący w III i IV w. w Grecji i we Włoszech, stał się patronem obdarowywania i wręczania sobie prezentów, choć sam z tego nie słynął. To francuskie zakonnice, kilka wieków później (ok VIIIw.) w wigilię dnia 6 grudnia, obchodzonego jako wspomnienie świętego Mikołaja, pierwsze roznosiły prezenty dzieciom, zapoczątkowując ten miły zwyczaj w Zachodnim, chrześcijańskim świecie.  A dlaczego teraz ów Święty mieszka w Laponii na dalekiej północy, a nie w słonecznym, śródziemnomorskim Bari? Tego nie udało nam się dowiedzieć.
Czy łatwo jest wybrać dobry prezent?
Ilość nietrafionych prezentów jakie sami dostajemy, świadczy o tym, że wybieranie prezentów wcale nie jest łatwe. Niektórzy, w tym zimowym czasie, bezpiecznie obdarowują najbliższych skarpetkami, czapkami i szalikami.  
Dlaczego lampa jest idealnym prezentem?
Światło towarzyszy nam w życiu każdego dnia. Elektryczność pozwoliła nam przedłużać dni, a te mniej słoneczne doświetlać. Oświetlenie ma nie tylko funkcjonalną stronę. Odpowiednio dobrane światła tworzy nastrój, atmosferę i zmienia nasze otoczenie.
Wręczając najbliższym lampę wiszącą, stojącą lub biurkową, Cotton Ball'e czy dizajnerskie żarówki z Kolekcji Edisona, otrzymujecie gwarancję, że prezent nie tylko się spodoba, ale też nieraz będzie towarzyszył osobie obdarowanej, w wielu sytuacjach życiowych w przyszłości.
Szukając inspiracji na wyjątkowe podarunki warto zwrócić się ku produktom oświetleniowym, które zawsze są trafionym prezentem na każdą okazję i kieszeń. 
Odbierz w nulight swój prezent! 10% rabatu od Św. Mikołaja na wszystkie produkty w naszym sklepie z oświetleniem:
Zobacz więcej pomysłów i inspiracji w naszym sklepie!
Niech ten czas będzie prawdziwie magiczny!
W celu dostarczania spersonalizowanych usług strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej w naszej Polityce Prywatności.
Darmowa dostawa od 350 zł
Wysyłka kurierska od 15 zł
Bezproblemowe zwroty do 14 dni