69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze czarnym. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze białym. W zestawie oprawka E27 i blokada przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze żółtym. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze "blady turkus". W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze "pudrowy błękit". W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze zielonym. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry L, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze "blady turkus". W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze czerwonym. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze niebieskim. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

59,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry S, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze białym. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

59,90 zł

Metalowy klosz do lamp Industry S, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze "blady turkus". W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp KloszArt, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze "blady turkus". W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp KloszArt, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze szarym. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

69,90 zł

Metalowy klosz do lamp KloszArt, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze "pudrowy błękit". W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

59,90 zł

Metalowy klosz do lamp eYe M, zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze szarym. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

59,90 zł

Metalowy klosz do lamp eYe M, szczotkowany i zabezpieczony lakierem proszkowym w kolorze bezbarwnym. W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

59,90 zł

Metalowy klosz do lamp eYe M, zabezpieczony lakierem proszkowym w "blady turkus". W zestawie oprawka E27 i blokada do przewodu.

W celu dostarczania spersonalizowanych usług strona korzysta z plików cookies. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz określić w swojej przeglądarce. Więcej w naszej Polityce Prywatności.
Darmowa dostawa od 350 zł
Wysyłka kurierska od 15 zł
Bezproblemowe zwroty do 14 dni